Google

Замовити переклад

Ваше ім'я:
Телефон, email:

Прикріпити файл:

Коментарі:

Усний переклад Київ

Агентство перекладів «Mon-Ami» надає послуги усного перекладу в Києві, синхронний і послідовний переклад з/на європейські, слов'янські і східні мови. Коли потрібен якісний усний переклад Київ завжди звертається до послуг нашої компанії.

Послуги усного перекладу у Києві надає багато перекладачів, але справжніх фахівців, які можуть забезпечити високу якість перекладу і мають вузьку спеціалізацію (технічні, економічні, юридичні перекладачі), не так вже й багато.

У бюро перекладів «Mon-Ami» працюють тільки професіонали, які відмінно володіють іноземними мовами, мають великий досвід письмового та усного перекладу, що дозволяє успішно справлятися з найскладнішими завданнями.

Послуги усних перекладів:

  • Супровід зустрічей і переговорів;
  • Телефонні переговори і відеоконференції;
  • Супровід делегацій;
  • Проведення зустрічей в аеропортах і послуги перекладачів-гідів;
  • Супровід компаній на виставках та подання заявок і документів вашої фірми на участь у  них.

Важливо! Зверніть увагу, при подачі замовлення на усний переклад вам необхідно заздалегідь вказати тематику вашого заходу. Це необхідно для того, щоб ваш захід обслуговував фахівець, який спеціалізується на даній тематиці (технічні, економічні, юридичні перекладачі).

Чому варто вибрати бюро перекладів «Mon-Ami»

Головними перевагами нашого бюро перекладу є:

  • Професіоналізм - в нашому колективі працюють тільки досвідчені й кваліфіковані фахівці, які завдяки постійній практиці забезпечують відмінну якість перекладу, від простого супроводу, до проведення бізнес-зустрічей;
  • Широкий вибір напрямків - у нас працюють фахівці письмового та усного перекладу, в областях економіки, фінансів, юриспруденції, техніки, літератури і художніх творів;
  • Доступні та точні ціни - наші спеціалісти відразу визначають вартість перекладу і називають кінцеву ціну, а не підвищують її в процесі роботи, посилаючись на те, що складність виявилася вищою, ніж передбачалося спочатку.

Ми цінуємо наших клієнтів і намагаємося, щоб кожен замовник, який звернувся до нас, став постійним клієнтом!

Замовити усний переклад ви можете за допомогою контактних даних в розділі «Контакти».

У розділі «Мови» ви знайдете всі іноземні мови, з якими ми працюємо.