Google

Замовити переклад

Ваше ім'я:
Телефон, email:

Прикріпити файл:

Коментарі:

Медичний переклад у Києві

Необхідність у якісному медичному зростає кожного року - іноземні препарати, медичне обладнання література, консультації лікарів з-за крдону, аналізи, все це потребує грамотного і точного перекладу.

Перекладачі компанії «Mon-Ami» добре орієнтуються в тонкощах медичного перекладу, що дозволяє гарантувати високу точність і грамотність перекладу медичних документів.

Наші співробітники прекрасно розуміють всю відповідальність, перекладу подібної документації та літератури, адже за кожною помилкою стоїть людське здоров'я або навіть життя. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб всі медичні переклади, виконані нашими фахівцями, були максимально точними, всі замовлення проходять редакторську перевірку носіями мови, що гарантує їх високу якість.

Послуги медичного перекладу

Над перекладами в цій області працюють фахівці, які мають досвід роботи в галузі медицини або профільне медичну освіту.

Компанія «Mon-Ami» надає послуги медичного перекладу для таких напрямків:

  • Медичні документи пацієнта - історії хвороби, аналізи, висновки та рекомендації;
  • Переклад медичних досліджень лікарських препаратів (клінічних випробувань, протоколів, сертифікати медичних препаратів);
  • Специфікація медичного обладнання та інструкції по його налаштуванню та експлуатації;
  • Керівництва до препаратів, медичні анкети, маркування медичної продукції;
  • Страхові звіти і договори;
  • Фармацевтична, біологічна, токсикологічна і клінічна інформація;
  • Монографії, статті, доповіді, медичні журнали;
  • Переклад інформації для сайтів медичної тематики.


Послугами медичного перекладу необхідні як для приватних осіб, так і для фармацевтичних компаній, медичних організацій і компаній, які займаються розробкою медичного обладнання.

Ми гарантуємо повну конфіденційність для наших замовників і збереження документів та інформації, переданих для перекладу.

Також можуть бути представлені послуги послідовно і усного перекладу, а також озвучування відеоматеріалів і переклад презентацій.

У нашому бюро працюють тільки висококваліфіковані фахівці, всі замовлення проходять редакторську перевірку, це гарантує найвищу якість перекладу.

Наш колектив докладає максимум зусиль для того, щоб кожен замовник «Mon-Ami» отримав максимально якісні послуги і став нашим постійним клієнтом.

У розділі «Мови» ви знайдете всі мови, на які може бути виконаний медичний переклад.

Щоб замовити медичний переклад в Києві в компанії «Mon-Ami» телефонуйте 096-467-2527 або скористайтеся формою замовлення.

Важливо! Зверніть увагу, що у зв'язку зі специфікою почерку докторів (часто просто неможливо розібрати, що написано в довідці, аналізах, рецептах), просите докторів давати вам друкований документ.